Širmos

<< Grįžti į produktų katalogą

INTERJERAS NAUJAI

 

Širmos – plačios audinio juostos, kurių vietą galima parinkti stumiant specialiais bėgeliais. Šios langų dengimo sistemos populiarumas pasaulyje sparčiai auga. Tam yra daug priežasčių. Viena iš jų – širmos, kurių kiekvienos plotis gali būti iki metro, o aukštis neribojamas, idealiai tinka interjerams su dideliais langais. O šiuolaikinė architektūra iš tiesų dievina stiklą ir metalines konstrukcijas.
 
Platus panoraminis langas džiugins į patalpą patenkančia šviesa ir prieš akis atsiveriančiais gamtos ar miesto peizažais. Tačiau tereikia saulei pašviesti kiek skaisčiau, ir patalpoje esančių žmonių susižavėjimas dideliu langu pradeda tirpti. Patalpoje tampa neįmanoma naudotis šiuolaikiniais IT įrenginiais, nes ekranuose matyti ne turinys, o atspindžiai. Be to, patalpos labai greitai įkaista – tai tampa ypač didele problema vasarą.
 
Ką daryti? Štai čia arenoje pasirodo jos didenybės širmos. Specialaus audinio juostos, sklandžiai važinėjančios bėgeliais, puikiai apsaugo patalpą nuo pernelyg didelės saulės šviesos bei kaitros. Širmos audinys gali būti skirtingo tankumo – nuo lengvo, permatomo, praleidžiančio nemažą maloniai išsklaidytą saulės šviesos kiekį, iki tankesnio. Vienoje sistemoje gali būti iki 5 bėgelių. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, pasirinkę metro pločio audinį, Jūs galite širma uždengti net 5 metrus sienos. Kiekvienos širmos šone yra įtaisyti specialūs magnetai, todėl audinių juostos, priartėjusios viena prie kitos, susijungia nepalikdamos jokio tarpo šviesai prasiskverbti. Be to, širmos tvirtinamos virš lango ar prie lubų taip, kad tarp lango nišos ir širmos nebūtų jokio tarpo, taigi ir pro čia nesklis papildoma šviesa.
 
Norėdami apsisaugoti nuo saulės ar pašalinių žvilgsnių, tiesiog sustumkite širmas į vieną eilę. O jei norite pasigrožėti vaizdu už lango, tiesiog nustumkite jas į šonus.
 
Antroji priežastis, kodėl širmos taip mėgstamos šiuolaikiniuose interjeruose – kone beribės estetinės širmų galimybės. Širmų audinių tankis, spalvos, raštai ir tekstūros varijuoja nuo klasikinių vienspalvių iki ryškių dekoratyvių ar prabangiai subtilių. Jomis galima sukurti šimtus skirtingų nuotaikų. Vienos širmos dvelkia elegancija ir solidumu, kitos pašvietus saulei atgyja tarsi gyvas paveikslas stebinančiomis raštų pynėmis, trečios kuria romantišką ar jaukią atmosferą. Kiek žmonių, tiek skonių ir poreikių, kiek namų, tiek galimybių juos papuošti naujomis širmomis. Kokias širmas rinksitės Jūs?

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Širmų audinio spalvą ir raštus derinkite su likusiu interjeru. Plačios audinio juostos tikrai neliks nepastebėtos, todėl išnaudokite visas geriausias šio paprasto, bet veiksmingo būdo suteikti savo namams ar biurui norimą nuotaiką, galimybes.

 

Širmų juostos nebūtinai turi būti tos pačios spalvos. Įdomiai atrodo kelių panašaus šiltumo atspalvių deriniai, stilingai gali atrodyti ir to paties rašto, tačiau skirtingų spalvų širmos. Širmos leidžia pasireikšti Jūsų fantazijai ir susikurti namuose nuotaiką, kuri Jus įkvėptų.

 

Ypač gražiai atrodo širmos, kurios praleidžia šiek tiek išsklaidytos šviesos: pašvietus saulei jų raštai tarsi atgyja, o spalvos įgauna sodrumo ar ima žėrėti.

 

Širmas paprasta prižiūrėti. Jų audiniai apdirbti taip, kad netrauktų dulkių, bet gyvenant mieste visko pasitaiko. Jeigu širma išsitepė, dažniausiai pakanka nušluostyti ją drėgna servetėle.

 

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir, atsižvelgę į Jūsų poreikius bei lūkesčius, mes patarsime, kokios širmos labiausiai tiktų Jūsų interjere.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys Širmą sudaro profilis ir plačios audinio juostos, kabinamos ant bėginės sistemos.
Tvirtinimo būdai Širmos montuojamos į lubas arba į lango nišos viršų.
Bėgelių skaičius Maksimalus bėgelių skaičius vienai sistemai - 5.
Valdymas Trejopas valdymas:
  • stumdymas ranka,
  • virvele,
  • rankenėle.
Audinio juostos plotis 40-100 cm
Maksimalus širmos plotis Širmos plotis gali siekti 8 m, o aukštis neribojamas.
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

Kaina nuo:

63.99 € / vnt.

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Pasirinkime nedegūs audiniai Pasirinkime nedegūs audiniai
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.